Reference

Dobrý den, 
 
chtěl bych Vám tímto jako společnosti Domov - realitní společnost s.r o. poděkovat za prodej nemovitosti v Polepech u Kolína. Rád bych ovšem vyzdvihl práci a profesionální přístup Vašeho makléře pana Lukáše Rosenbauma. Již od první schůzky jsem s ním měl pocit, že jednám s člověkem na svém míste, který předmětné věci rozumí, což se i při následných jednáních potvrdilo. Vystupování jmenovaného makléře bylo vždy vstřícné a příjemné. Vzhledem k tomu, že s prodejem nemovitostí nemám žádné skutečnosti, rozhodl jsem se využít pro prodej takovouto cestu, tuďíž využít Vašich služeb a musím řict, že jsem byl nad očekávání maximálně spokojen. 
 
Takhle nějak jsem si to představoval " uhradím provizi a o nic se v podstatě nemusím starat ". Tím chci říct, že díky panu Rosenbaumovi jsem nic nemusel zařizovat, prakticky o vše se postaral on sám. Dále bych rád samozřejmě poděkoval práci Vašeho právního úseku i Vašemu vedení, s kterým jsem byl taktéž nadmíru spokojený. 
 
Jak jsem již zmínil, se spoluprácí s jmenovaným makléřem a celkově s Vámi, jako společností, jsem byl nadmíru spokojen. A to i vzhledem k tomu, že se při prodeji vyskytlo, pár komplikací, které jsme spolu občas řešili i v jakoukoliv denní dobu což je dle mého názoru známka profesionálního přístupu. Ve zkratce: mám po pracovní době, tak co bych to řešil. Ovšem panu Rosenbaumovi, mohl člověk zavolat ráno či večer a pokaždé byl jeho přístup příjemny, kdy následně dány problém v co nejkratši době vyřešil.
 
Závěrem bych chtěl říci, že i když nevím jak máte odměňování či případnou mzdu s jmenovaným makléřem za provedenou práci nastavenou, nicméně bych byl rád, aby byl za svou práci řadně ohodnocen. 
 
Pokud někdy budu řešit prodej či koupi další nemovitostí, rozhodně se na Vás opět obrátím. 
 
Děkuji a přeji jak panu makléři tak celé Vaší společnosti mnoho pracovních úspěchů. 
 
S pozdravem, Tomáš V.
 

Nevíte si rady s prodejem své nemovitosti? Klidně mě kontaktujte a probereme Vaši představu.

 
*
*
*
*
fname: phone:
Beru na vědomí zpracování osobních údajů